KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13491121
nr 1349 1121
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Färgetsning, Piggsvin. Signerad, numrerad 25/30. Bladets mått: 24x27 cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:35:10
23/9 19:28:11
100 kr
25/9 13:11:57
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe